Proje Bilgileri

  • SATIŞA BAŞLAMA01.10.2019
  • LANSMANDevam Ediyor
  • LANSMAN BİTİŞ31.12.2019
  • SATIŞ BİTİŞDevam Ediyor
  • PROJE TESLİM02.01.2023

İnşaat

Projenin tasarım hesaplarında, Ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartlarına ve Son Deprem Yönetmeliği’ne uyulmasının yanı sıra, arazinin yeraltı Min haritası çıkartılıp temel sistemi oluşturulmuştur. Taşıyıcı sistem; statik projesine göre Konvansiyonel sistem olacaktır.

Betonarme taşıyıcı sistemin beton sınıfı, statik projesinde belirlenen sınıfa uygun olarak yapılacaktır. Tamamen kontrollü bir üretim yapılabilmesi için Zemin etüdleri, Isparta Belediyesi’nin Statik Bürosu’nun kabul ettiği onaylı yapı laboratuvarından hizmet alınmaktadır.

Binanın dış cephesi; Yapımcı Firma’nın tercihine göre Fiber Takviyeli Beton (GRC) prekast söveler, bazı bölümlerde Kompozit dış cephe kaplamaları gibi dekoratif özelliği bulunan malzemelerin bir kompozisyonu olarak düzenlenecektir.

Doğramalar; ısı yalıtımlı Alüminyum Eloksal boyalı doğrama, camlar; ISICAM marka Low-E (ısıcam-s) olacaktır. Alüminyum Eloksal boyalı doğramaların açılan kanatlarından biri çift açılır olacaktır.

Odg Green City - Isparta satılık daire
Odg Green City - Isparta satılık daire

Elektrik

Merkezi jeneratör ünitesi ile tüm ortak alanlarda ve dairelerde % 100 yedekli enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratör sistemi tesis edilecektir. Sistem, elektrik kesintisi olduğunda otomatik olarak devreye girecektir. Ayrıca ortak alanlar, hareket detektörü kontrollü armatürler ile aydınlatılacaktır.

Elektrik tesisatında kullanılacak anahtar ve prizler TSE ve/veya CE standartlarına uygun, elektrik priz ve lamba anahtarları BTICINO marka Light Tech serisi, Legrand veya Viko marka olacaktır. (Birden fazla olanlar tek çerçevede toplanacaktır).

Daire içi ve dışında kullanılan panolarda; hayat kurtarma ve yangın koruma amaçlı kaçak akım koruma röleleri (K.A.K) kullanılacaktır.

Doğramalar; ısı yalıtımlı Alüminyum Eloksal boyalı doğrama, camlar; ISICAM marka Low-E (ısıcam-s) olacaktır. Alüminyum Eloksal boyalı doğramaların açılan kanatlarından biri çift açılır olacaktır.

Genel Özellikler

Akıllı ev otomasyon sistemi yapılacaktır.*

*Akıllı ev otomasyon sistemine, panjur, ısıtma + soğutma sistemleri, alarm ve salon TV sistemi dahildir.

Daire giriş kapılarına, kapı hırsız alarm sistemi yapılacaktır.

Binada kablolu yayın ve digital yayın altyapısı (kablo sistemi) sağlanacaktır.

Dairelerde projesine uygun olarak telefon tesisatı yapılacaktır.

Dairelerde, salona 2 adet, diğer odalara (mutfak dahil) 1’er adet TV prizi konacaktır.

Daire içi tüm TV prizleri çatı anteni ile yayın almaya imkan verecektir.

Odg Green City - Isparta satılık daire
Odg Green City - Isparta satılık daire

Isıtma

Dairelerde ısıtma merkezi ısıtma sistemi ile yapılacak olup, ısı gider paylaşımı kalorimetre ile yapılacaktır. Vaillant, Buderus, Viessmann, Daikin&Airfel veya Ferroli marka kombi kullanılacaktır

Dairelerde merkezi ısıtma sistemi ile sürekli sıcak su sağlanacak, sıcak su kullanımı bireyseldir.

Dairelerde yerden ısıtma kullanılacaktır. Danfoss, Rehau veya muadili markaların döşemeden ısıtma sistemleri uygulanacaktır.

Banyolarda döşemeden ısıtma ve/veya havlupan kullanılacaktır. Havlupan kullanılması durumunda Radyal, DG Vision veya Efes marka alüminyum havlupan radyatör kullanılacaktır.

Soğutma

Dairelerde VRS (Değişken Soğutucu Akışkanlı Sistem) sistem merkezi ısıtma soğutma klima sistemi kurulacaktır.

Odaların ısıtması kendi içinde kontrollü olacaktır.

Dış Mekanlar

Bahçe ve teraslarda projesine uygun olarak peyzaj imalatları yapılacaktır.

Araç ve yaya yollarının altyapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri ve bahçe-teras izolasyonları projesine uygun olarak yapılacaktır.

Odg Green City - Isparta satılık daire
Odg Green City - Isparta satılık daire

Otopark

Her bağımsız bölüm için 2 adet kapalı otopark yeri tesis edilecektir.

Güvenlik

Projesine uygun olarak renkli görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Daireler; bina giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir.

Binalarda; doğalgaz deprem sensörü sistemi olacaktır.

Hırsız alarmı konulacaktır.

Gaz alarm cihazı (kazan dairesine), deprem emniyet ventili konulacaktır.

Asansör

Binalarda, TSE ve CE standartlarında acil kurtarma tertibatı olan yük taşımaya da elverişli, geniş hacimli, yüksek hızlı, deprem sensörlü, havalandırmalı ve interkom sistemli (güvenlikle irtibatlı), OTİS, KONE, SCHINDLER veya MITSUBISHI asansörler montajı yapılacaktır.

İç Mekanlar

Daire kapıları Daire giriş kapılarının iç yüzleri, iç kapılar görünümünde panel ile kaplanacaktır. Daire giriş kapısına, kilitlendiğinde kapıyı kasaya üstten ve yandan pimle bağlayan kilit takılacaktır. (Mul-T-Lock veya Kale kapı)

İç kapılar Düz ahşap kaplamalı imal edilerek natürel cilalı veya lake kaplamalı olacaktır. Mutfak ve salon kapıları camlı, diğer kapılar dolu gövdeli olacaktır.

Duvarlar, Antre ve koridorlar Alçı sıva, Su Bazlı Saten boya.

Odalar Alçı sıva + plastik boya.

Mutfak Tezgah üstü Akrilik tezgah veya seramik İris, Ricchetti, Villeroy & Boch, Aparchi vs marka seramiklerden seçilecektir, diğer duvarlar su bazlı saten boya.

Banyo Mermer veya İris, Ricchetti, Villeroy&Boch veya Aparchi vb marka seramiklerden seçilecektir. Alçı asma tavan üzeri alçı sıva + plastik boya. (Alçı asma tavan olan yerlerde spot ile aydınlatma sağlanacaktır)

Odg Green City - Isparta satılık daire
Odg Green City - Isparta satılık daire

İç Mekanlar

Antre ve koridorlar Mermer veya İris, Ricchetti, Villeroy & Boch veya Aparchi vb marka seramiklerden seçilecektir.

Odalar lamine ve laminat parke.

Mutfak ve Banyolar Mermer veya İris, Ricchetti, Villeroy & Boch veya Aparchi vb marka seramiklerden seçilecektir.

Banyo dolabı lake kapak ve MDF lam gövde olarak yapılacaktır.

Vitrifiye Villeroy & Boch, Vitra veya Duravit vs marka.

Armatürler Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe, Franke veya Artema vb marka.

Mutfak Record Cucine, Manhattan veya İntema özel tasarım mutfak dolabı.

Mutfak Cihazları

Ocak, Fırın, Davlumbaz

SIEMENS, GAGGENAU veya MIELE marka

FRANKE veya TEKA marka eviye.

Çöp öğütücü isteyen müşterilere takılacaktır

BAŞKA BİR SİTE DEĞİL, BAŞKA BİR YAŞAM Odg Green City'de doğayla iç içe bir yaşam hayal edilerek özenle hazırlanan peyzajıyla evinizin dört bir yanını bahçeler saracak.

Green City'de Neler Var?

Menü